Zo sveta do sveta


Tipy na knihy / utorok, 30 januára, 2018

Počuli ste už o nadácii INTENDA? Ani ja nie. No dnes som chcela vyskúšať vytvoriť “3D knihu” a náhodou som objavila jeden z ich projektov, knihu Zo sveta do sveta a hneď ma zaujala. Multikultúrnej tematike sme sa venovali aj na vysokej škole a v dnešnej dobe plnej strachu z migrantov a imigrantov je stále viac než dosť aktuálna. Tak vám tu vkladám túto ich knihu a stránku, odkiaľ ju mám. Na ich stránke si knihu môžete stiahnuť spolu s pracovným zošitom.

“Nadácia Intenda svoju pozornosť sústreďuje najmä na rozvoj spoločnosti priateľskej k mladým ľuďom podporou iniciatív mladých ľudí a pre mladých ľudí. Svoje poslanie napĺňame prostredníctvom grantových programov, vlastných aktivít a strategických partnerstiev s organizáciami a spoločensky zodpovednými firmami.” (zdroj: http://www.intenda.sk/historia)

Netuším, od akého veku je vhodná, no skúsim Kike niečo prečítať, ako bude na rozprávky reagovať. Pracovný zošit bude isto vhodný až pre školákov, ktorý už vedia písať a majú aké také znalosti o svete. Ten budem mať v zásobe do budúcna, no vy už možno máte staršie detičky, tak využijete aj ten.

Príjemné čítanie prajem. 🙂

Pridaj komentár, poteším sa. :)